Logo
نظر سنجی


به نظر شما مدارس غير انتفاعي چه ميزان توانسته اند بر رشد علمي و تربيتي فرزندان جامعه اسلامي مان تاثير بگذارند ؟بسيار زياد

زياد

متوسط

كمارسال شده توسط مشیری
نظر: 488
نظرسنجی قبلی

تسلیت به جناب آقای شهرابی
جناب آقای شهرابی
همکار محترم دبیرستان پسرانه منطقه یازده تهران
با سلام
با نهايت تأسف درگذشت مادر گرامي تان را از طرف مديران، معلمان و ساير همكاران مؤسسه و مدارس سپهر تسليت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال براي ايشان رحمت و مغفرت الهي و براي جناب عالي و ساير بازماندگان صبر و شكيبايي مسئلت مي نماييم.

همكاران مؤسسه و مدارس
نویسنده :عباسیدر تاریخيكشنبه 15 تير 1393 - 09:51:19 | | نسخه مناسب برای چاپ
پیام تبریک ریاست موسسه فرهنگی سپهر معرفت
نویسنده :هاشمیدر تاریخچهارشنبه 28 اسفند 1392 - 08:04:30 | | نسخه مناسب برای چاپ
همایش ارتباط و اثربخشی ویژه مدیران ارشد بانک صادرات ایران توسط مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سپهر معرفت
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سپهر معرفت در راستای برگزاری دوره ها و برنامه های دانش افزایی روان شناختی مدیران و کارکنان سازمان ها ، با هدف تأمین نیازهای روان شناختی مؤثر در افزایش بهره وری و کیفیت کاری منابع انسانی سازمان ها ، اقدام به برگزاری همایش " ارتباط و اثربخشی " در آذر ماه 92 ، ویژه مدیران ارشد بانک صادرات با حضور استاد ارجمند جناب آقای دکتر غلامعلی افروز استاد ممتاز دانشگاه تهران نمود.

توانایی در برقرار کردن ارتباط با دیگران ، یکی از عوامل مهم و تعیین کننده خوشبختی است. هنگامی که بتوانیم ارتباطات مؤثری برقرار کنیم ، دوستانی به دست می آوریم و آن ها را برای خود حفظ می کنیم.به کار ما ارزش گذاشته می شود ، فرزندانمان به ما احترام می گذارند و اعتماد دارند و نیازهای روان شناختی خود را برآورده می کنیم.

بر همین اساس ، مسأله ارتباط و روابط بین فردی در محیط های شغلی از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا کمتر شغل و حرفه ای را می توان تصور کرد که در آن " ارتباط " عامل مهمی نباشد.

متخصصان روان شناسی و مشاوران مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره ی سپهر امید دارند تا در کنار یکدیگر گام مؤثری در جهت ساخت ارتباطات مؤثر و اثربخش برداریم.
نویسنده :عباسیدر تاریخچهارشنبه 25 دي 1392 - 10:58:34 | | نسخه مناسب برای چاپ
کارگاه دانش افزایی معلمان ابتدایی مدارس سپهر
در تاریخ 21 آذرماه 92 کارگاه دانش افزایی با موضوع معلم مؤثر و شیوه های ارتباط مؤثر بین معلم و دانش آموز و معلم و اولیاء با همکاری مرکز مشاوره سپهر معرفت در محل مؤسسه برگزار گردید.

در دوره برگزار شده ابتدا معلمان محترم با مفهوم معلم مؤثر بیشتر آشنا شده و در جریان ضرورت دانش افزایی در این خصوص قرار گرفتند.همچنین الگوها و مهارت های ارتباطی بین معلم و دانش آموز و اولیا برای ایشان تبیین گردید.

در جلسه اول این دوره آموزشی مهارت های کلامی و غیر کلامی مؤثر در تسهیل یادگیری فعال و مشارکتی و افزایش سهم اولیا در این مهم برای جمع حاضر بیان شده و مفاهیم آموزش داده شده به صورت عملی در گروه های کوچک تمرین شد.
نویسنده :عباسیدر تاریخچهارشنبه 25 دي 1392 - 10:48:51 | | نسخه مناسب برای چاپ
هم اندیشی مربیان و برنامه ریزان مجموعه سپهر با موضوع تحقق دیدگاه های ریاست محترم جمهور

روز پنج شنبه مورخ 92/7/18 در محل مؤسسه فرهنگی سپهر معرفت با حضور دبیران ، آموزگاران ، کارشناسان مدارس و مؤسسه همایش هم اندیشی در مورد مطالب مطروحه از طرف ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در مراسم بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 93-92 برگزار گردید.
 bbbb.jpg
در این جلسه ابتدا ریاست مؤسسه پیرامون ضرورت توجه به مسأله مطالبی را بیان داشته و سپس آقای دکتر الیاسی مشاور تربیتی مؤسسه به تبیین مبانی نظری مسأله پرداختند و سپس گروه های سه گانه ابتدایی ، متوسطه یک و دو به صورت جداگانه تشکیل گردید.
cccc.jpg
از جمله مباحث طرح شده در این گروه ها لزوم آشنا نمودن دانش آموزان با مسائل مطروحه از سوی ریاست محترم جمهور ، فرهنگ سازی توسط دبیران ، معلمین و دست اندرکاران و لزوم احساس مسئولیت از سوی کلیه همکاران مدرسه و نه فقط متصدیان آموزش های ادبیات و علوم اجتماعی ، برگزاری جلسات بحث آزاد با موضوعات انتخابی دانش آموزان خارج از وقت کلاس و روزهای پنجشنبه ، آموزش شیوه های نقد و گفتگو و تقویت بنیه کتابخانه های مدارس و ایفای نقش بیشتر از سوی متصدی کتابخانه و معلمین در جذب دانش آموز به کتابخانه .
dddd.jpg
همچنین بعضی راه کارهای اجرایی مربوط به موارد فوق در گروه های سه گانه مطرح گردید که پس از تکمیل در قالب یک دستورالعمل جامع به مدارس ارسال خواهد شد.

نویسنده :عباسیدر تاریخچهارشنبه 25 دي 1392 - 10:14:13 | | نسخه مناسب برای چاپ
برو به صفحه       >>  
آرشيو اخبار موسسه فرهنگی سپهر معرفت
جشن دانایی - سال تحصیلی 93 - 92 عباسی @ (21 مهر 10:53) (اخبار عمومي مؤسسه)
پیام ریاست مؤسسه به مناسب آغاز سال تحصیلی عباسی @ (15 مهر 11:38) (اخبار عمومي مؤسسه)
اطلاعیه ثبت نام مدارس سپهر عباسی @ (13 خرداد 04:38) (اخبار عمومي مؤسسه)
مشیری @ (7 مرداد 09:48) (اخبار عمومي مؤسسه)
تشکر و قدردانی مشیری @ (7 مرداد 09:13) (اخبار عمومي مؤسسه)
مشیری @ (3 مرداد 17:50) (اخبار عمومي مؤسسه)
تسلیت به جناب آقای آثاری مشیری @ (3 مرداد 17:48) (اخبار عمومي مؤسسه)
عباسی @ (5 تير 11:20) (اخبار عمومي مؤسسه)

خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن

[ ]
[ ]
 
 

بهترين حالت نمايش 768 * 1024 با مرورگر Internet Explorer نسخه 5 يا بالاتر